Zgłoś sytuację na drodze wypełniając formularz

  • maks. 6MB
  • maks. 6MB
  • Write the full description of your Post
  • Provide a short description of this post (optional)
  •  
Autor: Kamil

Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Axentowicza zrobiono kontrapas rowerowy. Jest on tak umiejscowiony, że pokrywa się z miejscem, w którym kierowcy parkują samochody. Przez to rowerzyści muszą je omijać, narażając się na jazdę pod prąd na ulicy jednokierunkowej.

Autor: Tadeusz

Pod Bagatelą - parking dla gratow. Poza rozwaleniem całego torowiska na długie miesiące, dziś widzialem zaparkowane czerwone auto po dzwonie - pół przodu skasowane.

Autor: Kuba

Warunkowa strzałka na obydwu końcach wjazdu dla skrętu w prawo w ul Kijowską (w tym czasie na przejściach jest czerwone światło). Zielone światło gdy piesi maja też zielone na przejściach przez Kijowską.

Autor: Natalia

Na al. Słowackiego dziura w chodniku tuż przed przystankiem autobusowym, zabezpieczona w taki sposób, że wymusza wjazd autobusu na środkowy pas i hamuje płynność ruchu. A wystarczyło trochę pomyśleć i wykonać pracę staranniej.

Z myślą o Nas, drodzy Kierowcy przygotowaliśmy LicznikKorkow.pl. Chcemy pokazywać, jak dużym problemem stało się komfortowe przemieszczanie po Krakowie. Chcemy chociaż trochę ulżyć nam wszystkim w codziennej niedoli komunikacyjnej!

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami LicznikaKorków.

Zgłoś na FB